DELIVERY

Sax35th odpowiada za ubezpieczenie przesyłek do momentu ich dostarczenia. Wymagamy potwierdzenia odbioru osobistym podpisem. W wypadku odbioru przesyłki przez inną osobę uznaje się, że jest ona pełnomocnikiem odbiorcy, a jej podpis jest ważny.

Wysyłka odbywa się po otrzymaniu płatności za towar. Czas realizacji zamówienia jest określony indywidualnie dla każdego produktu i wynosi od 1 do 7 dni. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach produktów. Czas oczekiwania na przesyłkę na terenie Polski to 24 godziny. Czas oczekiwania na przesyłkę na terenie Europy wynosi 3-7 dni, poza obszarem Europy 7-14 dni. Podany czas oczekiwania na przesyłkę jest orientacyjny. Sax35th nie odpowiada za opóźnienia wynikające z konieczności odprawy celnej i zaniedbań ze strony firm kurierskich.

Dostarczenie uszkodzonej paczki:
W przypadku, gdy zamówiony towar dotrze uszkodzony klient ma prawo odmówić przyjęcia przesyłki od kuriera. Jeżeli dostarczona przesyłka budzi wątpliwości, a opakowanie jest uszkodzone, klient proszony jest o spisanie protokołu szkody wraz z kurierem i kontakt z Sax35th. Przesyłki Sax35th są ubezpieczone na kwotę równoważną z kwotą zamówienia. Na podstawie spisanego protokołu do klienta wysłany zostanie nowy produkt .

ZWROTY

Anulacja

Anulacji zamówienia można dokonać na dwa sposoby. Jeżeli zamówienie nie zostało opłacone - poprzez niedokonanie płatności w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia. Jeżeli zamówienie zostało opłacone - anulacja jest możliwa jedynie do momentu nadania paczki, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny: +48 881 646 687. Anulacja zamówienia opłaconego wymaga formy pisemnej wiadomości email z adresu zgodnego z adresem podanym w zamówieniu.

W przypadku zamówień anulowanych na mocy prawa zwracamy pełną kwotę łącznie z kwotą wysyłki poniesioną przy dokonaniu zamówienia.

Zwrot

Istnieje możliwość zrezygnowania z zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 21 dni od daty otrzymania przesyłki. Podstawą zwrotu jest dostarczenie przez klienta wypełnionego oświadczenia o odstąpieniu umowy zawartej na odległość (formularz zwrotu dostępny tutaj) drogą wiadomości email na adres: info@sax35th.com. Sax35th kontaktuje się z klientem po otrzymaniu wiadomości w celu ustalenia terminu przyjazdu kuriera po odbiór paczki. Koszty związane z transportem zwracanego towaru pokrywa w całości Sax35th.
Nieodebranie przesyłki przez klienta nie jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu bez podania przyczyny. W takim przypadku Sax35th zastrzega sobie prawo do odmowy ponownego przesyłania produktu lub zmiany sposobu dostawy.

Wraz ze zwrotem towaru prosimy również o zwrot dowodu zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury vat. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu towaru uszkodzonego, zabrudzonego, pozbawionego opakowania lub metek oraz noszącego ślady użytkowania.

Zwroty płatności są realizowane w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia zwracanych produktów do magazynu. Sax35th kontaktuje się z klientem w momencie otrzymania przesyłki w celu potwierdzenia dokonania zwrotu należności. Zwrot środków odbywa się tym samym kanałem, którym została dokonana płatność za towar.

Wymiana

Istnieje możliwość wymiany zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Podstawą wymiany jest dostarczenie przez klienta wypełnionego formularza wymiany (formularz wymiany dostępny tutaj) drogą wiadomości email na adres: info@sax35th.com. Sax35th kontaktuje się z klientem po otrzymaniu wiadomości w celu ustalenia terminu przyjazdu kuriera po odbiór paczki. Koszty związane z transportem wymienianego towaru pokrywa w całości Sax35th. Wraz z zwrotem wymienianego towaru prosimy również o zwrot dowodu zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury vat.